FAQ

WEBOVÉ STRÁNKY

Bude nám stačit, když budete mít představu, jaký web si přejete. Inspirovat se můžete i v našich referencích. Text či fotografie na váš web umíme zajistit, pokud nemáte vlastní.

Vždy záleží na vašich přáních a požadavcích, tedy na náročnosti tvorby webu. Na schůzce však probereme i pro vás ideální časový horizont, který se vždy pokoušíme sladit s naší vytížeností.

Samozřejmě, webhosting je jen dalším prvkem, který nabízíme, stejně jako focení, copywriting nebo správu sociálních sítí. Během konzultace však můžeme probrat všechny alternativy a výhody z nich plynoucí. Vše, co děláme, děláme na míru.

Pokud již jinde máte zakoupenou doménu, můžeme všechny další potřebné úkony provést u daného poskytovatele včetně tvorby webu, nebo můžete využít našich komplexních služeb – převod domény k nám a registrace webhostingu u nás.

Každý web, který vytvoříme, obsahuje základní SEO, tedy klíčová slova, která vám dopomůžou k lepším výsledkům ve vyhledávání.

Záleží na vašich požadavcích. Cenu společně probereme a můžete si stanovit i váš cenový strop, v němž vám zanalyzujeme, co vše bude za něj možno vytvořit.

WEBHOSTING

U nás se můžete spolehnout na vysokou rychlost, jednoduchou roční fakturaci, komplexnost péče o vaše služby i bezproblémovou komunikaci.

Nabízíme vám jeden z nejrychleji sdíleých WordPress hostingů s dostupností přes 99,9 %.

Nabízíme komplexní služby včetně registrace domény.

Fakturace probíhá 1x ročně, vždy začákem roku. Zahrnuje všechny aktivované služby za daný kalendářní rok.