Webové stránky

Tvorba webu

Tvoříme nové webové stránky běžící na platformě WordPress. Rádi si vyslechneme vaši představu, kterou se budeme snažit uskutečnit. Neustále budeme v kontaktu do doby, než budete plně spokojeni.
kontaktujte nás

Správa webu

Poskytujeme správu webů běžících na WordPressu. Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoci s jazykovou korekturou, texty, rozvržením stránek, obrázky a s mnoha dalšími úpravami.
kontaktujte nás

Konzultace

Rádi vám poradíme, zkontrolujeme a zkonzultujeme stávající stav vašeho webu běžícího na platformě WordPress. Konzultaci můžeme doplnit i o další zde zmíněné služby.
kontaktujte nás

Odvirování webu

Pokud se vám stalo, že vaše stránky napadl hacker, neváhejte se na nás obrátit. Dáme váš web běžící na platformě WordPress zase do „kupy“ a nastavíme zabezpečení, aby se podobné situace neopakovaly.
kontaktujte nás

Asistence při tvorbě

Chcete si sami vytvořit web na WordPressu, ale nevíte si se vším rady? Není nic jednoduššího než nám napsat. My vám to vytvoříme a pak můžete pokračovat opět sami.
kontaktujte nás

Vzdálená pomoc

V případě potřeby jsme schopni se vzdáleně připojit ke klientovi a pomoci s aktuálními problémy. Nespornou výhodou je, že nejsme omezeni vzdáleností mezi námi.
kontaktujte nás